Mesaj

2006 yılında Çelik Hidrolik Sistemleri, enerji ve İnşaat yapı sektörlerinde ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada köpük ambalaj, plastik çatal, kaşık, bıçak ve karton bardak sektörüne yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten CHS GROUP, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süresi içerisinde faaliterlerini sürmektedir.

Başarılı bir biçimde yürüttüğü üretim serüvenini konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören CHS GROUP, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır. Bu başarılı gelişmenin bir sonucu olarak 33 ayrı ürün çeşidi ile sektöründe önemli bir boşluğu dılduran CHS tüm çalışmalarında kalite kontrolü üretimin en başından itibaren gerçekleştirmektedir.

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçelştirdiği Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine yönelik ihracatıyla CHS kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beranerinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.
 
Sizlere layık olabilme adına çıktığımız bu yılda, bizleri tercih etmeniz dileğiyle…